ilutegija.ee

kaunite küünte kodu

Võimalused

Kasutajate profiilid: Igal ilutegija.ee liikmel on paljude kohandamisvõimalustega profiili leht, mida on võimalik enda jaoks sobivaks muuta. 

 

Fotod: Liikmed võivad lisada albumitesse küünte teemalisi fotosid ning jagada neid läbi galeriide ja slideshow'de.

 

Videod: Liikmed võivad lisada küünte teemalisi videosid või jagada videosid, mis on pärit keskkondadest nagu näiteks YouTube või Google Video.

 

Üritused: Liikmend võivad lisada infot ürituste kohta ning kutsuda teisi liikmeid üritustel osalema.

 

Fännilehed: Liikmed võivad luua fännilehti, millega teised liikmed saavad liituda ning lisada sinna arutelusid, videosid, üritusi jne - just nagu Facebookis!

 

Artiklid: Portaali toimetus kirjutab regulaarselt temaatilisi artikleid ning samuti on liikmetel võimalus ise artikleid avaldada.

 

Foorum: Liikmed saavad postitada arutelusid foorumisse, samuti suhelda foto- ning videogaleriide kommentaariumis.

 

Auhinnamängud: Portaalis toimuvad regulaarselt auhinnamängud, kus võivad auhindu võita nii portaali registreerunud kasutajad kui ka külastajad, kel ilutegija.ee profiil veel puudub.

 

Uudiskiri: Liikmetel on võimalus saada regulaarselt infot selle kohta, mis portaalis uut, aga ka huvitavaid pakkumisi partneritelt. Uudiskirjaga saavad liituda ka need, kes pole ilutegija.ee portaali registreerunud kasutajad.

 

Kuulutused: Liikmetel on võimalik avalda ostu-müügi-vahetuse kuulutusi, samuti tööpakkumisi ning töösoove, aga ka teenuse pakkumisi ning teenuse otsimise soove.

 

Edetabelid: Pidevalt on võimalik näha viimase nädala populaarsemaid foorumi arutelusid, kasutajaid, pilte, videosid ning artikleid.

 

Mitmekeelsus: Läbi Google Translate teenuse on võimalik ilutegija.ee portaali kasutada ka lisaks eesti keelele ka vene keeles.

 

Ideed ja ettepanekud: Liikmed võivad jätta tagasisidet portaali kohta ning pakkuda välja ideid ning ettepanekuid ilutegija.ee paremaks muutmiseks.

 

Chat: Liikmed võivad osaleda reaal-ajas ning läbi kogu ilutegija.ee keskkonna toimuvas chati ruumis ning suhelda nii kõigi kasutajatega korraga, aga ka personaalselt.

 

Privaatsõnumid: Liikmed võivad läbi ilutegija.ee portaalisisese sõnumite süsteemi suhelda privaatselt teiste kasutajatega.

 

Sotsiaalmeedia: Liikmed võivad jagada ilutegija.ee sisu Facebooki, Google + ja Twitterisse.

 

Mobiiliversioon: Portaali võib kasutada ka mobiiliversioonis külastades www.ilutegija.ee/m

 

Facebook: Liikmed ja teised huvilised võivad hakta ilutegija.ee  fänniks ka Facebookis www.facebook.com/ilutegija

 

Twitter: Liikmed ja teised huvilised võivad jälgida portaali tegemisi ka läbi Twitteri: www.twitter.com/ilutegija_ee

© 2018   Created by Kai.   Esiletõstja

Märgid  |  Teavita probleemist  |  Terms of Service